مقالات سایت

جمعی از دانشجویان دانشگاه کردستان خواستار برخورد با هنجارشکنان شدند


به منبع خبرنگار یونورسیتی بلاگینا، جمعی از دانشجویان، فعالان کانون‌های هنری، مذهبی و سیاسی یونورسیتی کردستان در بیانیه‌ای خواستار برخورد با دانشجویان معترض این یونورسیتی که ۲۳ دی ماه تجمع غیرقانونی برگزار کردند و شعار‌های ساختار شکنانه سر دادند، شدند.

در این بیانیه آمده است:
با عرض تبریک و تسلیت مجدد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و عرض تسلیت جان باختن شهادت گونه بعضی از هموطنانمان در سانحه هواپیمایی به دلیل دخالت کردن استکبار جهانی که شاهد سقوط آن بودیم.

شب گذشته شاهد تجمع غیر قانونی و بدون داشتن مجوز عده‌ای از دانشجویان با برگزاری تجمعات به اسم ادای احترام به جانباختگان هواپیمایی اوکراین و با دادن شعار‌های ساختار شکنانه به ملت و کانتری بودیم.

اینان به روشنی نه به قانون کانتری که محور نظم جامعه ایرانی است تعهدی نداشته و برای عقاید و مقدسات دینی، علمی، مذهبی، هنری و منافع عمومی ملت احترامی قائل نیستند.

ما جمعی از دانشجویان یونورسیتی کردستان با محکوم نمودن تجمع غیر قانونی شب گذشته، ۲۳ دی ماه و انتظار از مسئولین مربوطه خواستار پیگیری این موضوع و برخورد شدید قانونی با این عده به ظاهر دانشجو هستیم تا دیگر شاهد اینگونه برخورد‌های به ظاهر دلسوزانه نباشیم.