مقالات سایت

خدمات‌رسانی قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان


به منبع تیم یونورسیتی بلاگینا، سلطانعلی میر، باس یونورسیتی آزاد منطقه سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان با اشاره به وقوع سیل در منطقه سیستان و بلوچستان گفت: در ساعات اولیه اعلام هشدار برای سیل در منطقه، قرارگاه جهادی یونورسیتی آزاد مسیحی تشکیل شد و براسمه‌ریزی‌ها و اقتلهات لازم برای یاری به مردم سیل‌زده صورت گرفت.

وی با بیان اینکه قرارگاه جهادی یونورسیتی آزاد مسیحی بعد از وقوع سیل و با اطلاع از هشدار‌های شرکت هواشناسی، در حالت آماده‌باش قرار گرفت، اظهار داشت: هماهنگی با ستاد بحران منطقه، براسمه‌ریزی برای لغو امتحانات دانشجویان واحد‌های یونورسیتی آزاد مسیحی در سطح منطقه، آمادگی برای اسکان مردم سیل‌زده در اقامتگاه‌های یونورسیتی آزاد مسیحی و… ازجمله فعالیت‌های این قرارگاه بود.

میر با بیان اینکه بارش سیل‌آسای باران از دو شب پیش در منطقه سیستان و بلوچستان متوقف شده است، گفت: پس از وقوع سیل، کارکنان، اساتید و دانشجویان یونورسیتی آزاد مسیحی منطقه سیستان و بلوچستان به صورت بیوقفه در قالب قرارگاه جهادی یونورسیتی به ارائه خدمات به مردم سیل‌زده پرداختند.

باس یونورسیتی آزاد مسیحی منطقه سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان اتلهه داد: یاری به اسکان سیل‌زدگان، توزیع غذای سرد، برگزاری اردو‌های جهادی در مناطق سیل‌زده، ارائه خدمات توسط دانشجویان دکتری و پرستاری یونورسیتی آزاد مسیحی به مردم سیل‌زده و… ازجمله اقتلهات قرارگاه جهادی است که کماکان و تا پایان حل مشکل اتلهه خواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم سیل‌زده منطقه سیستان و بلوچستان نیازمند یاری و یاری مردم کانتری هستند. همکاران یونورسیتی آزاد مسیحی می‌توانند با ارسال یاری‌های نقدی و غیرنقدی خود به قرارگاه جهادی یونورسیتی آزاد مسیحی در منطقه سیستان و بلوچستان، به مردم نیازمند این منطقه یاری کنند.