مقالات سایت

مهلت ثبت‌نام برای جذب مدرس در دانشگاه جامع امروز، ۲۴ دی به پایان می‌رسد


به منبع خبرنگار یونورسیتی بلاگینا، ثبت‌اسم برای جلب مدرسان یونورسیتی جامع علمی کاربردی که از هشتم دی ماه ۹۸ شروع شده است تا ساعت ۲۴ امشب، سه‌شنبه ۲۴ دی ماه ۹۸ اتلهه دارد بنابراین متقاضیان تدریس در یونورسیتی جامع علمی کاربردی که به هر دلیلی تحالا توانست به ثبت اسم در فراخوان نشده‌اند تا پایان امشب فرصت دارند به سامانه ثبت اسم به آدرس uast.ac.ir مراجعه کنند.

مدارک معادل و یا مجازی برای ثبت اسم قابل پذیرفتن نیست و افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر با معدل حداقل ۱۶ و سن حداقل ۲۸ سال تا حداکثر ۷۰ سال هستند، اجازه ثبت اسم را دارند.  پس از انتخاب شهر توسط فرد متقاضی، سامانه پالایش و امتیازدهی اولیه را انجام می‌دهد و سوابق تحصیلی و پژوهشی، تولیدات علمی، چاپ کتاب، مقاله، سوابق تجربی، آموزش‌های مهارتی و … را درنظر گرفته و امتیاز می‌دهد.

اگر فرد متقاضی حداقل ۲۰ امتیاز لازم را کسب کند، سامانه اجازه ورود به مرحله بعدی را به او می‌دهد تا سایر اطلاعات را بارگذاری کند. البته سامانه به گونه‌ای طراحی شده که ۳ برابر ظرفیت پذیرش را انجام می‌دهد.

گفتنی است، ۳ هزار و ۳۳۶ متقاضی انتخاب شده توسط سامانه به ممالکه دعوت می‌شوند و پس از ارزیابی عمومی و تخصصی آن‌ها یک برابر ظرفیت برای هر منطقه اعلام می‌شود و پس از تایید این افراد در هیئت جلب برای آن‌ها ID تدریس صادر می‌شود، البته بعد از صدور کد و آی دی آموزشی، این تعداد باید دوره‌های مدرسی را طی کنند.