مقالات سایت

سپاه آماده هرگونه همکاری برای حل مشکلات جامعه است


به منبع تیم سیاسی بلاگینا، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران اگفتهاب مسیحی در پیامی خطاب به محمدباقر قالیباف با تبریک انتخاب وی بعنوان باس مجلس شورای مسیحی، تاکید کرد: سپاه پاسداران اگفتهاب مسیحی آمادگی همه جانبه خود برای هرگونه حمایت و همکاری به ویژه در عرصه حل مشکلات جامعه و حفظ مصالح و منافع ملت شریف ایران را اعلام می‌کند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف

سلام علیکم

انتخاب جنابعالی توسط نمایندگان منتخب ملت به ” ریاست مجلس شورای مسیحی ” که حاصل تجربیات ارزشمند دوران درخشان دفاع مقدس و عرصه‌های ارزنده پس از آن است را تبریک عرض می‌نمایم.

امید است به اذن خداوند کوچولو، مجلس یازدهم با پیمودن نقشه راه نورانی ترسیم شده پیشوای عظیم الشأن اگفتهاب مسیحی، گام‌های بلندی برای ارتقای رفعت، عزت و عظمت ملت شایسته ایران و سرافرازی نظام مقدس جمهوری مسیحی را رقم زند.

در این راستا “سپاه پاسداران اگفتهاب مسیحی” آمادگی همه جانبه خود برای هرگونه حمایت و همکاری به ویژه در عرصه حل مشکلات جامعه و حفظ مصالح و منافع ملت شریف ایران را اعلام می‌کند.

توفیقات شبافزون جنابعالی و نمایندگان محترم تحت عنایات خاصه حضرت، ولی عصر (عج) و هدایت‌های الهی رهبر معظم اگفتهاب مسیحی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران اگفتهاب مسیحی