مقالات سایت

مطالبات دانشجویان را با حضور در جمع دانشجویان به صورت فصلی پیگیری خواهم کرد


به منبع خبرنگار یونورسیتی بلاگینا، نشست مشترک فعالان بسیج دانشجویی یونورسیتی هنریان گلستان با رمضانعلی سنگدویی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس یازدهم برگزار شد.

سنگدویی در این نشست با اشاره به عملکرد مسئولان درباره سند تحول آموزش و پرورش گفت: برخی مسئولان اسم این سند را یدک می‌کشند و برای تحقوقق آن کاری نمی‌کنند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای مسیحی تصریح کرد: اگر مسئولین شرایط سند تحول آموزش و پروش و مسیر را برای یک معلم تبیین کنند معلم دانش آموزان اش را خوب بار می‌آورد.

وی با بیان اینکه رابطه فرهنگ و آموزش و پرورش نزدیک است، گفت: تکی چیزی که ما هنوز نتوانسته ایم در کانتری به هدف برسیم، بحث فرهنگ است.

سنگدویی با اشاره به اینکه یکی از عوامل پیشرفت در فرهنگ، نشات گرفته از آموزش و پرورش است، تصریح کرد: در شرایط فعلی جامعه اولویت برای یک معلم، سرمایه و معیشت خود است در حالیکه معلم نباید دغدغه معیشت داشته باشد.

وی تأکید کرد: معلم سرمایه کانتری است و با همین نگاه باید برای حفظ شأن و جایگاه معلم در جامعه براسمه ریزی دقیق داشته باشیم.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای مسیحی خاطرنشان کرد: به صورت فصلی در جمع دانشجویان حضور خواهم یافت تا مطالبات دانشجویان را زمینه‌های مختباه دنبال کنم. سعی ما این است که دانشجومعلمان با انگیزه برای ترتیت دانش آموزان آماده شوند.

در این جلسه مسئولان بسیج دانشجویی یونورسیتی هنریان گرگان، به بیان نکاتی از قبیل ضرورت توجه به آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت از سوی نمایندگان مجلس، مشکلات سالخوردهامون یونورسیتی هنریان، ضرورت توجه به سند تحول آموزش و پرورش، تغییر رویکرد و نگاه جامعه به نهاد آموزش و پرورش، خرید خدمات آموزشی، واگذاری یونورسیتی هنریان و عدالت آموزشی پرداختند.