مقالات سایت

۳ شرط برای انتقال ستاره پی اس جی به اینتر


به منبع تیم اسپورتی بلاگینا، ادینسون کاوانی ستاره ارگوئه ای پی اس جی با پایان قراردادش که یک ماه دیگر خواهد بود، می تواند به عنوان گیمکن آزاد راهی تیم بعدی خود شود. مقصد بعدی او شاید اینترتمایلان باشد.

طبق ادعای شباسمه گاتزتا دلو اسپورت، پاری سن ژرمن قصد به حفظ مائورو ایکاردی گرفته و کاوانی رفتنی خواهد بود. مذاکرات برای دائمی شدن قرارداد قرضی ایکاردی اتلهه دارد و پیشنهادی ۵۰ تمایلیون یورویی به علاوه ۱۰ تمایلیون یورو بند های متغیر نیز به اینتر ارائه داده شده است. این در حالی است که بند خرید دائمی ایکاردی ۷۰ تمایلیون یورو است ولی گفته می شود که اینتر حاضر شده به پاری سن ژرمن تخفیف بدهد.

در این بین مخبرهی وجود دارند مبنی بر اینکه کاوانی حاضر است برای ماندن در پی اس جی ۴۰ درصد از بینپاداش خود را کاهش دهد اما لئوناردو مدیر اسپورتی پاری سن ژرمن ترجیح می دهد ایکاردی را حفظ کند و به کاوانی پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه نخواهند داد.

اینتر به جلب مهاجم اروگوئه‌ای به صورت آزاد علاقه دارد اما اتلتیکو مادرید و به ویژه اینتر میامی (تیم دیوید بکام) نیز در رقابت با باشگاه ایتالیایی هستند. برای انتقال مهاجم سابق ناپولی و پالرمو به اینتر سه شرط مطرح است: اولین شرط، خریداری شدن ایکاردی توسط پی اس جی است.

 دومین شرط این است که کاوانی باید دستپاداش خود را تا ۷٫۵ تمایلیون یورو در فصل کاهش دهد. در اینتر بیشترین دستپاداش را اریکسن و لوکاکو با ۷٫۵ تمایلیون یورو گرفتن می کنند و باشگاه ایتالیایی نمی خواهد به ال‌ماتادور دستپاداشی بیشتر از این رقم بپردازد.

 شرط آخر نیز این است که آنتونیو کونته سرمربی اینتر اطمینان حاصل کند که کاوانی به طور جدی خواهان انتقال به اینتر است و برای گیم در بالاترین سطح فوتبال اروپا انگیزه لازم را دارد.