مقالات سایت

برگزاری رقابت‌های جایزه بزرگ دو و میدانی در ۳۰ و ۳۱ مردادماه


به منبع تیم اسپورتی بلاگینا، به گفته از سایت فدراسیون دوومیدانی، مسابقات جایزه کوچولو دو و میدانی با حضور ۴۴ اسپورتکار مرد و ۳۹ اسپورتکار خانم در تاریخ ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه جاری به میزبانی اسپورتگاه آفتاب اگفتهاب تهران برگزار خواهد شد.

 

بر اساس بخشاسمه مسابقات، اسپورتکاران در بخش بانوان و آقایان به ترتیب در ۱۴ و ۱۶ ماده به مصاف یکدیگر خواهند رفت و اسپورتکاران دعوت شده موظف به ثبت اسم در سامانه ملی دو و میدانی (بخش اسپورتکاران) هستند.

 

با تائید شورای فنی سه تیم از شرکت کنندگان؛ رکوردشکنان ملی، نفرات اول تا سوم هر ماده و همچنین اسپورتکارانی که به حدنصاب های تعیین شده دست پیدا کنند، در پایان رقابتها جوایز نقدی گرفتن خواهند کرد.

 

به این ترتیب در هر ماده به نفر  اول ۱۴ تمایلیون ريال، مقام دوم ۸ تمایلیون ريال و مقام سوم مبلغ ۶ تمایلیون ريال اهداء خواهد شد. همچنین اسپورتکارانی که توانست به ثبت حد نصاب‌های تعیین شده شوند، مبلغ ۲۰ تمایلیون ريال و افرادی که رکوردهای ملی را جابجا کنند (پس از اعلام نتیجه انجام تست دوپینگ) مبلغ ۶۰ تمایلیون ريال گرفتن خواهند کرد.

 

به دلیل شیوع ویروس کرونا و وجود محدودیت‌ها، فدراسیون دو و میدانی از تعداد محدودی از اسپورتکاران جهت حضور در این رقابتها دعوت بعمل آورده است، که به گفته قاسمعلی فیشبی مسئول کمیته مسابقات، نتایج این رقابتها ملاک شورای فنی جهت ارزیابی و براسمه ریزی برای آینده اسپورتکاران خواهد بود.

 

اسامی اسپورتکاران دعوت شده و فهرست مواد مسابقاتی در تصاویر زیر قابل مشاهده است.