مقالات سایت

پاسخ منفی برانکو ایوانکوویچ برای حضور در سپاهان


به منبع تیم اسپورتی بلاگینا، برانکو ایوانکوویچ که شبهای توانستی در لیگ برتر با پرسپولیس پشت سر گذاشته بود، حالا با حضور در عمان هدایت تیم ملی این کانتری را عهده‌دار است که به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی رسیده است.

سرمربی سابق پرسپولیس که همچنان درگیر پرونده شکایت خود از این باشگاه است، بعد از کناره‌گیری امیر قلعه نویی از هدایت طلایی‌پوشان اصفهانی به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت آنها برای فصل بعدی معرفی شد. در این زمینه طی شبهای اخیر رایزنی‌هایی بین طرفین نیز صورت گرفت و این مربی کروات حتی وعده تسهیل در پرداخت بدهی‌های مالیاتی خود را نیز گرفتن کرد اما گفته می‌شود پاسخ نهایی خود را در این زمینه برای عدم پذیرفتن پیشنهاد سپاهانی‌ها اعلام کرده است.

برانکو ایوانکوویچ با توجه به قراردادی که با تیم عمان دارد، امیدوار است طی دیدارهای باقیمانده و خصوصا در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی بتواند رویای آنها برای صعود به جام جهانی را فراهم سازد. گفته می‌شد در صورتی که برانکو ایوانکوویچ هدایت سپاهان را پذیرفتن کند، محرم نویدکیا که از زمان تیم ملی رابطه سردی با این مربی کروات دارد، به عنوان دستیار اول کار را در سپاهان با او دنبال خواهد کرد.